Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


[PRODÁNO] Byt 2+kk s velkou lodžií Panorama Barrandov

Popis nemovitosti

Hledáte moderní a útulné bydlení blízko přírody v Praze? Něco pro vás mám. Na prodej nabízím byt o velikosti 45m2 s dispozicí 2+kk a navíc s 9m2 lodžií v krásné lokalitě Barrandova na Trnkově náměstí. Byt se skládá z jednoho obývacího pokoje s kuchyňským koutem (16,9m2), jedné ložnice (12,5m2), koupelny (3,9m2) a samostatného WC (1,6m2) a vstupní haly (6,2m2) se sníženým stropem - prostorem pro ukládání věcí. K tomu slouží i komora (3,7m2). Velkou předností bytu je nádherná lodžie, která rozšíří prostor o dalších 9m2 plochy. Byt se nachází v prvním podlaží a je velmi dobře dispozičně řešený, je téměř bezbariérový. Měsíční poplatky jsou nyní ve výši 4350 korun.

Dům se nachází vedle tramvajové zastávky a v blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí, kde najdete cyklostezku směrem na Velkou Chuchli, Karlštejn a Beroun. V okolí domu najdete veškerou občanskou i sportovní vybavenost, jako např. aquapark, posilovnu, solárium, vinotéku, pizzerii, polikliniku, školu, školku, hřiště, supermarket, večerku a další. Lokalita je oblíbena díky výborné dopravní dostupnosti do centra města tramvajemi 4, 5, 12, 20 a 94 - Sídliště Barrandov. Nejbližší zástavkou metra je Smíchovské nádraží, linka B. Na Smíchovské nádraží se dostanete za 12, na Anděl za 16 a na Václavské náměstí za 26 minut.

Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní bydlení v Praze. Tento byt rozhodně stojí za to vidět. Pokud máte zájem o prohlídku bytu, neváhejte si níže zarezervovat termín prohlídky. 

3D scan

Rezervace prohlídky

 

 

Odkazy a informace

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

 

Projekt Panorama Barrandov

 

Další dokumenty k domu - SVJ

 

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)penb_trnkovo_1

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF