Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


[Pronajato] Pronájem bytu 2+1, 66 m2, Praha-Podolí

Popis nemovitosti

Pronájem bytu v Praze-Podolí

Lokalita Praha-Podolí je velmi žádaná pro svou klidnou atmosféru a zároveň blízkost k centru města. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, kavárny, parky a sportovní zařízení a stezka kolem Vltavy.

Nabízíme Vám byt po kompletní rekonstrukci v žádané lokalitě Praha-Podolí. Dispozice bytu je 2+1, což znamená, že se jedná o byt s jedním obývacím pokojem a jednou ložnicí. K dispozici bude i sklepní kóje. Byt je ve druhém patře. Prohlédněte si fotografie a plánky. 

Měsíční poplatky, zálohy: 1000, plyn 2300, elektřina 1200 Kč. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá jistota ve výši 25400 Kč.

Byt je vhodný pro jednu osobu nebo pár, který hledá dlouhodobý pronájem. Díky rekonstrukci je byt v perfektním stavu a nabízí klidné a pohodové bydlení.

Pokud hledáte kvalitní bydlení v Praze-Podolí, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku bytu.

Richard Ondrouch

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vzdělávám se bez přestání, natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji nemovitosti k prodeji (vytvářím Home Staging), pracuji na sociálních sítích - vše s jasným cílem - prodat nebo pronajmout vaši nemovitost bezpečně se skvělým servisem, k vaší plné spokojenosti. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývají hluboké lidské příběhy a proto by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat.

 


Richard Ondrouch

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF