Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


[PRODÁNO] Chata se zahradou 399m², Zdiby-Brnky

[PRODÁNO] Rekreační objekt v klidné lokalitě na pozemku 399m². Chata je ideální pro lidi, kteří hledají bezpečné a klidné prostředí pro svoji rodinu. Chata s jedním pokojem je přízemní objekt se zastavěnou plochou 21m².

Popis nemovitosti

[PRODÁNO] Rekreační objekt v klidné lokalitě v ulici Slepá, v obci Zdiby, v části Brnky, okres Praha-východ. Tato chata je ideální pro lidi, kteří hledají bezpečné a klidné prostředí pro svoji rodinu. Chata s jedním pokojem je přízemní objekt se zastavěnou plochou 21 m². Stavba stojí na parcele o rozloze 399 m², kde se dá trávit čas venku a v přírodě. Chata se zahradou je vhodná pro rekonstrukci a vybudování vašeho nového rekreačního zázemí nebo menšího bydlení, kde budete v klidu žít a relaxovat v příjemném přírodním prostředí.
Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a rodinný život nebo odpočinek, tak tato zahrada s chatkou je pro vás.

1 263 000 Kč

Další informace

KLIKNI --> ODKAZ NA CELÝ PLATNÝ ÚZEMNÍ PLÁN OBCE ZDIBY

KLIKNI --> ÚP Zdiby - textová část

KLIKNI --> B2 - Hlavní výkres po zm. č. 4

Nemovitost je podle územního plánu v ploše pro rekreaci:
(RI – PLOCHY STAVEB PRO RODINNOU REKREACI 1) Základní funkční využití: slouží k individuální rekreaci; 2) Vhodné a převládající funkce: ■ sady a zahrady; ■ chaty a rekreační domky, chalupy; ■ příslušné komunikace a parkoviště. 3) Přípustné funkce: ■ garáže (pokud možno vestavěné); ■ objekty údržby a pro uložení zahradnických aj. potřeb; ■ skleníky; ■ rodinné domy – pouze stávající; ■ nezbytná technická vybavenost. 4) Nepřípustné funkce: ■ všechny druhy výrobních činností vč. opravárenství; ■ skladování mimo materiálu pro údržbu; ■ skládky odpadu vč. odstavení motorových vozidel; ■ chov domácího zvířectva; ■ dopravní služby. 5) Základní podmínky prostorového uspořádání: ■ koeficient zastavění: max. 15 % plochy pozemku; ■ výškové omezení - přízemí, podkroví; ■ výšková hladina nové zástavby bude dosahovat max. 6,5 m. 6) Zvláštní podmínky: ■ nové stavby pro individuální rekreaci nejsou na území Zdib povolovány; ■ povolovány nejsou ani změny dokončených staveb, které by svým rozsahem překročily stanovené regulativy.)
Vodovod: voda je přivedena k pozemku, šachta je na přístupové cestě k pozemku ve vlastnictví státu.
Kanalizace: tlaková kanalizace je v ulici Slepá, nemovitost není napojena
Elektřina: je požádáno o připojení, ČEZ Distribuce stanovila termín připojení do 30.09.2024.

[REZERVOVÁNO] Rezervace prohlídky

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF