Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


[PRODÁNO] Byt 2+1 NMNM

Pokud hledáte byt 2+1 v osobním vlastnictví a zároveň za příznivou cenu, tak zbystřete. V NMNM byty nejsou, ale konečně se na někoho usmálo štěstí.

Popis nemovitosti

Byt na adrese Drobného 1309, NMNM má zhruba 52 metry čtvereční, v čemž nejsou započítány 2 sklepy ani balkon.
V bytě je téměř vše původní a udržované, ale už si říká o celkovou modernizaci. Například na podlaze v obývacím pokoji jsou původní parkety, a vyloženě volají po renovaci.
Po dohodě je možné ponechat základní vybavení, které buď pomůže do začátku, nebo se bude hodit, pokud se rozhodnete byt pronajmout. Byt je totiž skvělý jako základna pro výlety a sport v okolí NMNM a pronájem cestovatelům a sportovcům se vyloženě nabízí.
Cihlový dům, ve kterém se byt nachází vypadá moc hezky. Při postupné revitalizaci se udělala nová zateplená fasáda, střecha, balkony a plastová okna.
V okolí bytu je vše, co člověk k životu chce. Obchody, úřady, školy, nemocnice, bazén, kulturní a sportovní vyžití, Vysočina aréna, nádherná příroda. Farmářské trhy probíhají pravidelně na náměstí a ostatní služby, které potřebujete tady taky najdete. Nové Město na Moravě už totiž dávno není jenom město, kde straší Hejkal. Sám jsem se zde narodil a vím, jak dobře se tady mým spolužákům a kamarádům žije.

Richard Ondrouch

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vzdělávám se bez přestání, natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji nemovitosti k prodeji (vytvářím Home Staging), pracuji na sociálních sítích - vše s jasným cílem - prodat nebo pronajmout vaši nemovitost bezpečně se skvělým servisem, k vaší plné spokojenosti. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývají hluboké lidské příběhy a proto by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat.

 


Richard Ondrouch

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF