Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Světlý a vzdušný byt 2+kk 82m² se dvěma lodžiemi Praha-Pitkovice

Popis nemovitosti

Hledáte moderní a světlé bydlení v Praze? Nabízím k prodeji byt 2+kk v osobním vlastnictví, nacházející se na ulici K dálnici 181, v městské části Pitkovice, Praha 10. Tento byt je v bytovém domě a je ve velmi dobrém stavu. K bytu náleží vlastní venkovní parkovací místo pro vaše pohodlné parkování.

Prohlédněte si foto a plánky, projděte se bytem pomocí 3D prohlídky.

Byt se nachází ve druhém podlaží třípodlažního objektu a má podlahovou plochu 73,2m². Velkou předností bytu jsou dvě lodžie, které rozšíří prostor bytu o dalších 8,5m² plochy.

Byt se skládá z jednoho obývacího pokoje s kuchyňským koutem (33,5m2), ložnice (15,2m2), koupelny (6,2m2), samostatného WC (1,8m2), vstupní haly (13,9m2), komory (2,6m2) - prostorem pro ukládání věcí a dvě lodžie (3,9+4,6m2).

Měsíční poplatky jsou nyní ve výši 4882 korun.

Odpad je řešen prostřednictvím kanalizace, zajištěn je přívod vody z dálkového vodovodu a elektřina je 230 V. Topení je zajištěno ústředním dálkovým zdrojem.

Místo je snadno dostupné díky MHD. Samozřejmostí je telefon a internet.

Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní bydlení v Praze a rozhodně stojí za to ho vidět. Pokud máte zájem o prohlídku bytu, neváhejte si níže zarezervovat termín prohlídky.

7 346 000 Kč

3D scan

Rezervace prohlídkyPoznámka a informace

PENB

penb_na_web

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF