Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


[REZERVOVÁNO] Rodinný dům Praha-Radotín

REZERVOVÁNO

Rodinný dům v klidné lokalitě Prahy-Radotína

 

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v Praze-Radotíně

Rodinný dům je samostatně stojící, s podkrovím a sklepem. V přízemí se nachází obývací pokoj a ložnice, kuchyň, chodba, koupelna s WC. V podkroví se nachází další pokoj, který lze využít jako pracovnu nebo dětský pokoj. Obytná plocha domu činí 75 m2 a nachází se na pozemku o celkové ploše 599 m2.
Za domem je samostatná zděná garáž, kolna, bývalá prádelna. Je zde dostatek místa na skladování vašich věcí. K dispozici je také zahrada, která nabízí možnost trávit čas v tichém přírodním prostředí.
Dům je v dobrém stavu, stále udržován, ale zasloužil by si modernizaci. Byla vyměněna okna za plastová, položena nová střešní krytina. Vytápění je plynové nebo elektrické.
Dům je postaven v údolí Radotínského potoka, na okraji Radotínsko-Chuchelského háje. Poskytuje svým obyvatelům dobré podmínky pro zdravé bydlení s dostatečnou plochou zeleně ve svém okolí. V Radotíně najdete vše, co potřebujete k civilizovanému životu, žijete zároveň v přírodě a v Praze.
Výhodou této lokality je také dobrá dostupnost do centra Prahy, které je vzdálené pouze asi 20 minut.

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

penb_vapenna

Richard Ondrouch

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vzdělávám se bez přestání, natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji nemovitosti k prodeji (vytvářím Home Staging), pracuji na sociálních sítích - vše s jasným cílem - prodat nebo pronajmout vaši nemovitost bezpečně se skvělým servisem, k vaší plné spokojenosti. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývají hluboké lidské příběhy a proto by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat.

 


Richard Ondrouch

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF