Velmi hodnotím vstřícný způsob a rychlé jednání. Výborný servis. Maximální spokojenost.
S panem Richardem Ondrouchem jsme byli naprosto spokojení. Skvělý profesionální přístup, komunikace a jednání. Jeho služby předčily veškerá naše očekávání. Vřele doporučuji tohoto makléře :-)
Pan Ondrouch byl vždy ochotný, iniciativní a navzdory složitější situaci (majitelka v zahraničí) vždy věděl, co je třeba dělat.
Příjemné vystupování, dochvilnost a přesné informace.
Perfektní a profesionální přístup. Snaha makléře prodat nemovitost byla intenzivní, vykonal spoustu návštěv na místě se zájemci. Naše maximální spokojenost. VŘELE DOPORUČUJEME. Irena a Vladislav Sršňovi
Výborná práce, spolupráci hodnotím velice dobře.
Byla jsem spokojena, vždy komunikoval, byl velice ochotný a slušný. Zdena Kučerová
Výborná komunikace.
Perfektní přístup a spolupráce s panem makléřem, VŘELE DOPORUČUJI.
Velmi příjemný, ochotný a nápomocný makléř.
Snaha makléře prodat nemovitost byla intenzivní, vykonal spoustu návštěv na místě a při debatách s možnými zájemci. Vzhledem ke vzdálenosti nabízené nemovitosti od Prahy nebyl prodej jednoduchý. Význam měl i celkový marketing prodeje.
Rychlost a vstřícnost!
Perfektní, proaktivní a profesionální přístup. Pan Ondrouch navrhl řešení, které jsme spolu probrali a dál jsem se nemusela o nic starat. S radostí jeho služby doporučím svým známým.
Komunikativní, trpělivý, se snahou maximálně vyjít vstříc.
Profesionální přístup s maximální snahou vyslechnout přání zákazníka.
Pečlivě osobní přístup, snaha a schopnost vyhovět zúčastněným stranám i mimo hranice běžných služeb, rychlost v jednání, přesvědčivý ohledně znalostí v oboru.
Jednání proběhlo hladce a rychle.
Nemám co dodat - profesionál na svém místě.
Spolupráce dospěla ke zdárnému konci a nebyly žádné potíže.
Seriózní nabídka, aktivní jednaní při schůzkách, výrazná pomoc i ve chvílích po podepsaní smlouvy.
Pan Ondrouch je profesionální a velmi ochotný. Vždy mě předem informoval o dalším kroku a aktivně reagoval na moje dotazy. 100% spokojenost, skvělá spolupráce.
Rychlé nalezení nájemníků, profesionální a zároveň přátelský přístup, výborná komunikace, ochota, rychlé vyřízení všech administrativních úkonů. Pana Ondroucha určitě doporučuji a rád jeho služeb využiji i v budoucnu.

Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů