Kdo jsem


Už 11 let se věnuji realitnímu trhu. Jako realitní makléř jsem měl tu čest pomoci mnoha lidem najít jejich vysněné domovy a investiční příležitosti. Mým cílem je nejen zprostředkovat bezpečný prodej nebo koupi nemovitosti, ale také poskytnout komplexní poradenství a podporu po celou dobu tohoto procesu.

Věřím, že každý klient je jedinečný a zaslouží si individuální přístup. Proto se snažím naslouchat vašim potřebám a přáním, abych mohl najít to nejlepší řešení právě pro vás. Mým mottem je: "Spokojený klient je nejlepší vizitkou." A právě vaše spokojenost je pro mě tou největší odměnou.

Během své kariéry jsem se setkal s mnoha různými situacemi a díky tomu jsem získal cenné zkušenosti, které mi umožňují efektivně řešit i ty nejnáročnější výzvy. Neustále se vzdělávám a sleduji aktuální trendy na trhu, abych vám mohl nabídnout ty nejaktuálnější informace a rady.

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného realitního makléře, který vám pomůže s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti, jsem tu pro vás. Těším se na spolupráci a na to, že vám pomohu najít to pravé místo, které budete moci nazývat domovem.

11let
zkušeností v oboru
100+
klientů
69
realizovaných transakcí
Richard Ondrouch

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení